Odblokuj prawdziwy oszczędny potencjał Twojej kuchni, bez rezygnacji z jakości i ulubionych produktów!
CZWARTEK | 19:00 | NA ŻYWO
💰 Chcesz płacić w spożywczym 300 – 400 zł mniej miesięcznie, bez pogoni za promkami!
🥦 Wolałabyś żeby w Twoim portfelu zostało 200-300 zł miesięcznie, zamiast wyrzucać je ze zmarnowanym jedzeniem do śmieci!
⌛Wiesz, że zasługujesz by mieć czas na hobby, relaks, bez rezygnacji z domowych obiadów.

1️⃣ Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze.
2️⃣ Sprawdź maila ze szczegółami spotkania.
3️⃣ Ustaw przypomnienie w telefonie by nie stracić szansy uczestniczenia w webinarze bezpłatnie.
Zaglądaj do skrzynki, bo na podanego maila przyślę Ci także przypomnienie i info gdzie będziesz mogła oglądać wydarzenie.
Z webinaru wyjdziesz z jasnością, gdzie uciekały Twoje pieniądze i jak dzięki kilku zmianom odzyskać mnóstwo pieniędzy i uwolnić swój czas.







Mama, żona, świadoma pani domu i przedsiębiorczyni – prekursorka oszczędnego stylu życia. Twórczyni oszczędnego systemu zarządzania domem.
Od ponad 8 lat prowadzę oszczędny styl życia i uczę kobiety zarządzania domem i domowym budżetem tak, by mogły realizować swoje ambitne plany i marzenia bez zbędnego zaciskania pasa i rezygnacji z siebie.
W tym czasie zgromadziłam wokół siebie ponad 90 tysięczną społeczność kobiet, które każdego dnia wybierają dbanie o swoje finansowe bezpieczeństwo korzystając z tworzonych przeze mnie materiałów, kursów i szkoleń.
Ich sukcesy dodają mi każdego dnia motywacji do działania i tworzenia rozwiązań dedykowanych właśnie dla kobiet takich jak Ty.

email: beata@mojenawierzchu.pl
Mojenawierzchu Beata Singh
NIP: 6551807351