Pobierz darmowe listy

Oszczędny Newsletter

Pobierając darmowe listy dołączasz do oszczędnego newslettera.

Co poniedziałek wysyłam pomysły na dodatkowe oszczędności bez zaciskania pasa. Czasem też kopniaki motywacji, bo podróż przed nami długa, paliwo czasem się kończy każdemu.

Jestem tu dla Ciebie i wierzę mocno, że uda Ci się osiągnąć Twoje cele, więc odbierz swoje prezent!

Zacznij oszczędzać!

Nie wiesz gdzie zacząć? Przygotowałam dla Ciebie ściągawkę. Pobierz checklistę 5 kroków do pierwszych oszczędności i zacznij robić postępy.

5 kroków do pierwszych oszczędności - darmowe listy

Planer celów oszczędzania.

Każda udana podróż powinna być dobrze zaplanowana. Odbierz swój planer i zaplanuj swoje kolejne działania. Oszczędzanie może być sukcesem!

planer celów oszczędzania - darmowe listy

Dostarczenie gratisu czasami zajmuje do 15 minut, więc spokojnie zrób sobie kawkę i przygotuj długopis do działania. Jeśli jednak po tym czasie nadal nie dotarło to problemy mogą być następujące.

Najczęstsze pytania i problemy z mailingiem

Nie dostałam maila

Sprawdź foldery OFERTY, SPAM, INNE. Jeśli masz pocztę na WP lub O2 to koniecznie sprawdź maila w przeglądarce, a nie w aplikacji. Czasami też moje maile do tych platform dochodzą z opóźnieniem.

Poczta WP lub O2

90% problemów z niedochodzącymi mailami dotyczy tych platform. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz na bieżąco z mojenawierzchu.pl zapisz się z innego adresu jeśli masz. Jeśli nie, szukaj maili logując się w przeglądarce nie poprzez aplikację. Często maile dochodzą też z 24h opóźnieniem

Potrzebujesz pomocy?

Napisz maila na pomoc@mojenawierzchu.pl

Fajne te darmowe listy? Podziel się z koleżankami!

Lubię powiedzenie, że nie zawsze najlepszą pomocą jest dać ludziom chleb, lepiej nauczyć ich go piec. Udostępniając te treści możesz komuś rzucić wirtualne koło ratunkowe. Także nie wahaj się i udostępnij na swojej ulubionej platformie!

A teraz zabieramy się za działanie!

Najlepiej zacznij od wpisu Jak zacząć oszczędzać pieniądze.

jak zacząć oszczędzać pieniądze grafika Pinterest
Strona główna » Pobierz darmowe listy

Teraz w promocji